VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasini o’tkazish dasturi va taqdimotlar namoyishi jadvali tasdiqlandi. 

0
1781

 

VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasini o’tkazish dasturi   (2014 yil 28 oktyabr – 1 noyabr )

28 oktyabr – seshanba

 

11.00-11.15 VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasini  Uzekspotsentrda
11.20-12.00 VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasini  ekspozitsiyasini  ko’rigi
12.00-17.00 VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasini  Uzekspotsentrning  pavilьonlarida faoliyati, vazirliklar,  idoralar, va korxonalarning xalqaro savdo  markazida (ITC)  taqdimotlari quyidagi  jafval bo’yicha o’tkazilishi
12.00-18.00 Xo’jalik hisobidagi sub’ektlarning o’rtasidagi shartnomalarni tuzish
12.00-18.00 XSYaKB direksiyasida tuzilgan shartnomalrani  ruyxatga olish

29-31 oktyabr

10.00-17.00 VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasini  Uzekspotsentrning  pavilьonlarida faoliyati, vazirliklar,  idoralar, va korxonalarning xalqaro savdo  markazida (ITC)  taqdimotlari quyidagi  jadval bo’yicha o’tkazilishi
10.00-18.00 Xo’jalik xisobidagi sub’ektlarning o’rtasidagi shartnomalarni tuzish
10.00-18.00 XSYaKB direksiyasida tuzilgan shartnomalrani  ruyxatga olish

1 noyabr – shanba

10.00-12.00 VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasini  Uzekspotsentrning  pavilьonlarida faoliyati, vazirliklar,  idoralar, va korxonalarning xalqaro savdo  markazida (ITC)  taqdimotlari quyidagi  jadval bo’yicha o’tkazilishi
10.00-12.00 Ho’jalik hisobidagi sub’ektlarning o’rtasidagi shartnomalarni tuzish
10.00-12.00 XSYaKB direktsiyasida tuzilgan shartnomalrani  ruyxatga olish
12.00-13.00 ITCkonferens zalida yopilish marosimi

 

VIII Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasida taqdimotlarni olib borish  grafiki  (2014 yiloktyabr – 1 noyabr)

 

Birinchi kun

28 oktyabr – seshanba

12:30-12:50 Xalqaro sanoat yarmarkasi va Kooperatsiya birjasining  taqdimoti
14:00-14:30 Olmaliq tog’-kon metallurgiya kombinatining taqdimoti
14:40-15:00 Navoiy tog’-kon metallurgiya kombinatining taqdimoti
14:00-14:20 Toshkent viloyati  taqdimoti
14:20-14:40 Sirdaryo viloyati  taqdimoti
14:40-15:00 Jizzax viloyati  taqdimoti
15:00-15:20 “O’zbekiston qattiq qotishmalar va o’tga chidamli metallar kombinati”taqdimoti
15:20-15:40 O’zmetkombinati taqdimoti
15:40-16:30 Kichik biznes korxonalarning taqdimoti

 

Ikkinchi kun
29 oktyabr – chorshanba

10:00-12:00 Ishtirokchi korxonalarning taqdimoti (“PengSheng” qo’shma korxonala,«Energomax» korxonasi)
12:00-12:20 O’zetexsanoat uyushmasining taqdimoti
12:30-13:00 O’zqurilish materiallari AK taqdimoti
14:00-14:20 «O’zmaxsusmontaj qurilish» uyushmaning taqdimoti
14:20-14:30 O’Zavtoyo’l DAK taqdimoti
14:30-15:00 «Uzavtosanoat» AK taqdimoti
15:00-15:20 QAshqadaryo viloyati taqdimoti
15:20-15:40 Surxondaryo viloyati taqdimoti
15:40-16:00 Qoraqalmog’iston respublikasining taqdimoti
16:00-16:20 “Toshrangmetzavod” taqdimoti
16:20-16:40 Kichik biznes korxonalarning taqdimoti

 

TRETIY DENЬ

30 oktyabr – payshanba

10:00-10:20 “O’Zbekenergo” DAK taqdimoti
10:20-10:40 O’zbekko’mir AJ taqdimoti
10:40-11:00 O’Zbekneftegaz MXK taqdimoti
11:00-11:20 GAK «O’zkimyosanoat» DAK taqdimoti
11:20-11:40 Geologiya ko’mitasi taqdimoti
11:40-12:00 «Uzpaxtasanoat» uyushmaning taqdimoti
12:00-12:20 Qishloq va suv xo’jaligi vazirligitaqdimoti
12:20-12:40 Farg’ona viloyati taqdimoti
12:40-13:00 Andijon viloyati taqdimoti
14:00-14:20 Namangan viloyati taqdimoti
14:20-14:40 «Uzagromashservis» uyushmaning taqdimoti
15:00-15:20

O’zbekiston matbuot va axborot agentligi taqdimoti

15:20-15:40 “SHARQ” matbaa nashriyot AK  taqdimoti
15:40-16:00 Kichik biznes korxonalarning taqdimoti
16:00-16:20 «Texnolog» AJ taqdimoti
16:20-16:40 «Agregat zavod» AJ taqdimoti

 

To’rtinchi kun

31 oktyabr – juma

10:00-10:20 «O`zbekiston xavo yullari»MAK taqdimoti
10:30-10:50 «O`zbekiston temir yullari»DATYK  taqdimoti
11:00-11:20 «O`zdonmaxsulot» DAK taqdimoti
11:20-11:40 Oziq-ovqat sanoati korxonalari uyushmasi   taqdimoti
11:40-12:00 «O`zbekengilsanoat» DAK taqdimoti
12:00-12:20 «O`zbekcharmpoyabzali»uyushmasi   taqdimoti
11:20-12:40

XK «O’zvinosanoat-Xolding» taqdimoti

12:40-13:00 «O`zkommunxizmat» agentligi taqdimoti
14:00-14:20 Samarqand viloyati taqdimoti
14:20-14:40 Buxoro viloyati taqdimoti
14:40-15:00 Toshkent shaxar taqdimoti
15:00-15:20 Kichik biznes korxonalarning taqdimoti
15:20-15:40 «Toshshahartransxizmat» AK taqdimoti
16:00-16:20 Xalq ta`lim vazirlmgi taqdimoti
16:30-17:00 Oliy va o’rta – maxsus  ta’lim vazirligi

Beshinchi kun

1 noyabr – shanba

10:00-10:20 Sog’liqni saqlash vazirligi
10:20-10:40 «O`zfarmsanoat» DAK taqdimoti
10:40-11:00 «Dori darmon» AK taqdimoti
11:00-11:20 Navoiy viloyati taqdimoti
11:20-11:40 Xorazm  viloyati taqdimoti
11:40-12:00 Kichik biznes korxonalarning taqdimoti
0

Publication author

offline 2 weeks

admin

0
Comments: 0Publics: 1106Registration: 14-08-2014